1. BİLGİ FORMU

  2. Bilgi edinmek mi istiyorsunuz?
  3. Tercih ettiğiniz dönüş yöntemi
  4. Mesajınız incelendikten sonra en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

BİR ANI BIRAKIN...

Adding an entry to the guestbook
Displaying results 1 to 5 out of 5
 

Cigdem Dogrusoy

Bilgi

Saturday, 21-04-18 17:34

Mrhb. Iki kizim var 3.5 ,ve 13 yaslarinda. Kucuk kizimin dans konusunda yetenegi oldugunu farkettim bu konuda onu gelistirmek isterim, diger kizim hic yetenegi yok ;) ama merakli onunda bu konuda egitilmesini isterim. (Modern dans) hsngi gunler ve ucreti de onemli ayrica haftasonu umarim vardir.

Nilay Varol

Drama dersi

Saturday, 06-01-18 20:39

kızıma drama dersi aldırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

nilayv@gmail.com http://Reşadiye mah. çorlu

Fatih Özyaman

Ses eğitimi

Monday, 25-12-17 14:47

Mrb iyi çalışmalar.
Ses eğitimi şan dersi.
Belli saatleri varmı varsa hangi günler. Bire birmi yoksa grup halindemi.
Birde ücretini sorucaktım..

sibel karaduman

Gönderen çorlu

Thursday, 19-10-17 12:54

mavi nota ile tanıştığımız için çok mutluyuz.gerçekten profesyonel bir ekip .çorlu muzu bale ile tanıştırdığı için mavi nota ailesine sonsuz teşekkürler.sevgiler

Özge Dinler

Merhaba

Wednesday, 02-12-15 12:18

Merhaba
Mavi Nota ile tanışmamız iki sene önce oldu. Orionda değerli çalışanı Mine Hanım bizi güleryüzü ile daha ilk anda olumlu olarak karşıladı. Tanıtım dersinde Mavi Nota'nın Kurucusu sayın Çınar Bey'i benimde 13 yıllık Bale deneyimlerime dayanarak açıkca belirteyim mülakata soktum. Aslında cevabını bildiğim soruları yönelttim. Ve anladım ki Çorluda bu işi gerçekten profesyonelce yapan tek kurum. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.
Kızım ilk yılında "haftada bir gün" programına katıldı. Gittiği kreşde de bale kursuna katılmışdı, lakin maalesef kreşte istediğimiz sonucları alamadık. Kızım çok istekli olmasına rağmen kreşdeki Bale kursuna artık katılmak istemediğini söyledi.
Ama Mavi Notada aldığı eğitimden sonra hasta dahi olsa kesinlikle derslerine aksatmadan ve çok severek gidiyor.
Sayın Yazgı öğretmenimize de buradan sonsuz şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunarım.
Kızım, Mavi Nota'da ki ikinci yılımızda haftada iki kere Bale derslerine ve haftada bir kere de Stretching derslerine katıldı. Ve inanılmaz bir şekilde etki ettiğini gördüm.
Haftada bir ile iki dersin arasındaki fark apacık ortada.
Kızım Malike Efsanenin hayali Balerin olmak. Biz, velileri olarak ona sadece destek veriyoruz. Ama asıl eğitimi Mavi Nota profesyonel anlamda veriyor. Baleyi sayın öğretmeni Yazgı Hanım ve sayın Çınar Bey sevdiriyor. Aslada desteklerini esirgemiyorlar.
Artık üçüncü yılımızdayız. Mavi Nota'lı olmaktan gurur duyuyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
Teşekkürler Mavi Nota
Teşekkürler Yazgı Hocam
Teşekkürler Mine Hanım
İyi ki varsınız ve Malike Efsane Balerin olana dek olacaksınız:)
Sevgilerimle...

Yorum

ayın Dinler, öncelikle bu güzel ve anlamlı mesajınızı geç gördüğümüz için çok özür dileriz. Duygularınızı çok güzel anlatmışsınız. Mavi Nota ailesi adına teşekkür ederiz. Aldığımız eğitim ve yılların tecrübesi ile inandığımız değerlere bağlı kalarak, disiplinden ödün vermeden çalıştık ve bugünlere geldik. Desteğiniz ve üç yıldır bizi tercih ettiğiniz için size, değerli eşinize ve başarılıları ile gurur duyduğumuz sevgili Malike Efsane'ye teşekkür ederiz. Saygılarımızla...