1. BİLGİ FORMU

  2. Bilgi edinmek mi istiyorsunuz?
  3. Tercih ettiğiniz dönüş yöntemi
  4. Mesajınız incelendikten sonra en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.
  Yeni Web Sitemiz Yayında...

2007 yılında kurulan Özel MAVİ NOTA BALE ve MÜZİK KURSU Çorlu ve Tekirdağ bölgesinin M.E.B.'na bağlı ilk ve tek kursudur. Kurucusu Çınar Çulcuoğlu, H.Ü.Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olduktan sonra 2010 yılında Prof. Gürer AYKAL'ın öğrencisi olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Orkestra Şefliği Bölümünde Yüksek Lisansı'nı tamamlamıştır.

BÖLÜMLERİMİZ

BALE

Sanat, insan hayatında ki mutluluk ve huzurun anahtarı. Toplumun karmaşık hayatı içinde, estetik anlayışının ve ayrı bir dünyanın başladığı noktadır.

Devamı

MÜZİK

Doğru ve özgün müzik eğitimi çocuğun yaratıcılığını geliştirmenin yanı sıra iç disiplinini arttırır; zihinsel ve duygusal gelişimini olumlu yönde etkiyen bir sanat dalıdır.

Devamı

DANS

Bazı Danslar Bazı Yaşları Bekler. Tango, aşkın ve tutkunun dansıdır. Her insan, az çok bu kelimeleri kullanır "Tango"'yu tanımlarken. Aşkın kokusudur Tango.

Devamı

JİMNASTİK

Mutlu olmayı bilen bireyler yetiştirmek için öz güvenli bireyler yetiştirmek gerekir. Bunu için de çocuklarımızın küçük yaştan itibaren gelişimini destekler.

Devamı

DUYURULAR

BİR ANI BIRAKIN...

Adding an entry to the guestbook

Asli Aksoy

Bale jimnastik

Wednesday, 26-09-18 11:27

4yasindaki kizimi bale jimnastik dans aldirmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

Cigdem Dogrusoy

Bilgi

Saturday, 21-04-18 17:34

Mrhb. Iki kizim var 3.5 ,ve 13 yaslarinda. Kucuk kizimin dans konusunda yetenegi oldugunu farkettim bu konuda onu gelistirmek isterim, diger kizim hic yetenegi yok ;) ama merakli onunda bu konuda egitilmesini [...]

Nilay Varol

Drama dersi

Saturday, 06-01-18 20:39

kızıma drama dersi aldırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

nilayv@gmail.com http://Reşadiye mah. çorlu

Fatih Özyaman

Ses eğitimi

Monday, 25-12-17 14:47

Mrb iyi çalışmalar. Ses eğitimi şan dersi. Belli saatleri varmı varsa hangi günler. Bire birmi yoksa grup halindemi. Birde ücretini sorucaktım..